Producenci akcesoriów do świec i zniczy

Producenci akcesoriów do świec i zniczy

ASPOL HiL Olszewscy S.J.
Firma ASPOL jest producentem lakierów do świec, zniczy, szkła i dekoracji. Oferujemy także zapachy, barwniki i dodatki do parafin. Ponadto również brokaty, pasty konturowe i płyny srebrzące.
Adres: ul. Przemysłowa 32; 05-240 Tłuszcz
Telefon: +48 29 757 30 83
Strona internetowa: http://www.aspol.info
Adres email: biuro@aspol.info
PLATA SP.J.
Firma działająca od 1991 roku uhonorowana wieloma nagrodami przyznawanymi dla liderów branży. Dostarczamy nasze produkty kilku tysiącom Klientów na całym świecie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: znicze, świece zapachowe oraz specjalistyczne maszyny do świec. Zapraszamy do współpracy.
Adres: Śledziejowice 220, 32-020 Wieliczka
Telefon: 12 288 14 20
Strona internetowa: http://www.plata.pl
Adres email: internet@plata.pl
CIECH Vitrosilicon SA
Producent szklanych lampionów do zniczy, uznawany za lidera polskiego rynku. Spółka należy do dużej polskiej grupy kapitałowej Ciech. Działalność prowadzona jest w dwóch segmentach: produkcja opakowań szklanych oraz krzemianów sodu i potasu. W zakresie opakowań szklanych firma specjalizuje się w produkcji lampionów do zniczy ale w swojej ofercie posiada również słoje COMFORT ze szklaną przykrywką. Oferta lampionów do zniczy obejmuje kilkaset wzorów w różnych wielkościach.
Adres: ul. Żagańska 27, 68-120 Iłowa
Telefon: +48 68 36 00 747
Strona internetowa: http://www.ciechgroup.com
Adres email: ciechvitrosilicon@ciechgroup.com
Firma „INTERLIGHT” Stefan Walędziak
Firma zajmuje się w szczególności produkcją kompletnych naczyń zniczowych tzw. „latarni” oraz plastikowych obudów na znicze. Posiadamy w ofercie ok. 300 wzorów naczyń i sukcesywnie rozbudowujemy kolekcję. Używamy najnowszych technologii cięcia szkła i metalu oraz formowania plastiku. Na życzenie klienta podejmujemy się produkcji dedykowanych wzorów na wyłączność odbiorcy.
Adres: ul. Bielska 39, 17-120 Brańsk
Telefon: +48 606 680 575
Strona internetowa: http://www.interlight.pl
Adres email: interlight@op.pl
Glas Hit Eksport Import
Nasza firma ściśle współpracuje z krajowymi dostawcami tworzywa oraz hutami szkła. Wypracowaliśmy technologie i metody, dzięki którym nasze produkty mają niepowtarzalny charakter zarówno w świetle dziennym, jak i w nocy. W naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone zarówno do tradycyjnych wkładów parafinowych, jak i wkładów LED. Znaczną część asortymentu stanowią lampiony i znicze nagrobne, jednak oferujemy także lampiony ogrodowe, które mogą służyć jako dekoracja najbliższego otoczenia. Naszą propozycją staramy się zaspokajać gusta najbardziej wymagających Klientów.
Adres: ul. Śląska 69, 42-130 Wręczyca Wielka
Telefon: 34 317 08 25
Strona internetowa: http://www.glas-hit.pl
Adres email: biuro@glas-hit.pl